System Ewidencji Gości SEG2.0

System Ewidencji Gości SEG2.0

1 299,00 zł netto

Ewidencjonowanie wizyt gości staje się w obecnych czasach nie tylko przydatne lecz wręcz konieczne. Pozwala budować bazę danych osób odwiedzających oraz ewidencjonować szczegółowo ich wizyty (np.: datę i czas wejścia i wyjścia, cel wizyty, dane osoby odwiedzanej). 

Więcej szczegółówEwidencjonowanie wizyt gości staje się w obecnych czasach nie tylko przydatne lecz wręcz konieczne. Pozwala budować bazę danych osób odwiedzających oraz ewidencjonować szczegółowo ich wizyty (np.: datę i czas wejścia i wyjścia, cel wizyty, dane osoby odwiedzanej). Dzięki zapisowi tych informacji w komputerowej bazie danych są one dostępne dla administratora obiektu (biura) w szybkiej i przejrzystej formie różnorodnych zestawień i raportów. 

Przy zastosowaniu  jednorazowych identyfikatorów papierowych poza ewidencją komputerową wizyt zyskujemy identyfikację wizualną gości. Pozwala to na rozpoznawanie gości na terenie obiektu a także w połączeniu z ewidencją elektroniczną danych o gościach i ich wizytach znacznie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

System Ewidencji Gości opiera się o oprogramowanie SEG, oraz ekonomiczną drukarkę identyfikatorów papierowych wraz z pakietem plastikowych, sztywnych etui do identyfikatorów.  
Umożliwia on ewidencję danych o gościach (dane personalne i teleadresowe) oraz ewidencję wizyt gości na obiekcie. 

Program pozwala ewidencjonować kilka stanów wizyt tzn.: 
- planowane, 
- w trakcie, 
- zakończone (lub zamknięte) 
- oraz odwołane. 

Dzięki temu szybko dostępne są np.: 
- informacje o tożsamości gościa przebywającego na obiekcie,
- informacje kto znajduje się w danym momencie na obiekcie,
- oraz ilu wizyt możemy się spodziewać. 

Rozbudowane filtry danych umożliwiają operatorowi wybranie informacji z dowolnego okresu (przedział dat i godzin) z dokładnością do konkretnego gościa oraz stanu wizyty. 

Na identyfikatorze jednorazowym oprócz danych personalnych gościa możemy umieścić termin ważności karty co pozwoli zorientować się ochronie czy przebywanie gościa na terenie obiektu jest upoważnione czy nie (jeśli wymogi bezpieczeństwa wymagają takich działań).


Drukowanie identyfikatorów jest opcjonalne, jeśli wystarczająca jest sama ewidencja wizyt gości drukarka może pozostawać w trybie oczekiwania do momentu w którym identyfikator tymczasowy może być wymagany.

Cechy programu SEG

¨ praca pod kontrolą systemu Windows98/Me/2000/XP
¨ łatwość obsługi
¨ wyczerpujący zestaw danych dotyczący gości oraz ich wizyt
¨ rozbudowane raportowanie
¨ rozbudowane filtry umożliwiające wybranie danych o wizytach interesujących operatora

Wersja demonstracyjna programu dostępna jest na żądanie. Prosimy o przesłanie chęci testowania oprogramowania na adres: sklep@forcard.pl