Evolis – Taśma barwiąca  CZARNA WAX ( R2219 )

Evolis – Taśma barwiąca CZARNA WAX ( R2219 )

109,35 zł netto
Obniżka ceny!

Taśma barwiąca do drukarki Evolis Tattoo2  R2219,  WAX o wydajności 600 wydruków z rolki. Folia do nadruków jednokolorowych - czarnych do kart wykonanych z ABS.

Więcej szczegółówEvolis R2219- Folia monochromatyczna, czarna WAX do drukarki Evolis Tattoo2, pozwala zadrukować kartę plastikową wykonaną z ABS  w jednym kolorze - czarnym.  Folia R2219 najczęściej wykorzystywana jest do personalizacji kart  ABS kodem kreskowym, numerem karty lub blokami tekstowymi. 

 

Warstwa zabezpieczająca.

Monochromatyczna  folia R2219 składa się tylko z czarnych paneli bez warstwy zabezpieczającej, mimo to wydruk jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. 

 

Wydajność.

Taśma CZARNA WAX R2219 do drukarki Evolis Tattoo2 pozwala na wykonanie 600 jednostronnych wydruków monochromatycznych, czarnych na kartach z ABS.

 

Uwaga na zamienniki.

Od pewnego czasu na rynku pojawiają sie podrabiane taśmy do drukarki Evolis Tattoo2 , mimo pozornej zgodności z wymaganiami drukarki folia często ulega uszkodzenia, a podczas drukowania wyczuwalny jest specyficzny zapach z uwalnianych substancji chemicznych. Jak rozpoznać oryginalną taśmę ? Podrabiana taśma nie jest sygnowana logo Evolis na plastikowych rolkach, dodatkowo folie kolorowe sprzedawane są w opakowaniach bez hologramu Evolis. Aby uchronić się od szkodliwych następstw używania taśm nieoryginalnych zalecamy zakup tylko w oficjalnej sieci dealerskiej Evolis.

Forcard oferuje jedynie oryginalne materiały eksploatacyjne z oficjalnej, europejskiej sieci dealerskiej. Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność pełnej zgodności z zabezpieczeniami drukarki.

 

 

Pozostałe folie przeznaczone do drukarki Evolis Tattoo2:

Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca YMCKO ( R3411 )                                  
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca CZARNA ( R2211 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca NIEBIESKA ( R2212 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca CZERWONA ( R2213 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca ZIELONA ( R2214 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca BIAŁA ( R2215 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca METALLIC GOLD ( R2216 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca METALLIC SILVER ( R2217 )