Evolis – Taśma barwiąca  NIEBIESKA ( R2212 )

Evolis – Taśma barwiąca NIEBIESKA ( R2212 )

109,35 zł netto
Obniżka ceny!

Taśma barwiąca do drukarki EvolisTattoo2 R2212,  BLUE o wydajności 600 wydruków z rolki. Folia do nadruków jednokolorowych - niebieskich.

Więcej szczegółówEvolis R2212- Folia monochromatyczna, niebieska do drukarki Evolis Tattoo2, pozwala zadrukować kartę plastikową  w jednym kolorze - niebieskim. Folia R2212 najczęściej wykorzystywana jest do personalizacji  numerem karty lub blokami tekstowymi. 

 

Warstwa zabezpieczająca.

Monochromatyczna  folia R2212 składa się tylko z niebieskich paneli bez warstwy zabezpieczającej, mimo to wydruk jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. 

 

Wydajność.

Taśma NIEBISKA R2212 do drukarki Evolis Tattoo2 pozwala na wykonanie 600 jednostronnych wydruków monochromatycznych, niebieskich.

 

Uwaga na zamienniki.

Od pewnego czasu na rynku pojawiają sie podrabiane taśmy do drukarki Evolis Tattoo2 , mimo pozornej zgodności z wymaganiami drukarki folia często ulega uszkodzenia, a podczas drukowania wyczuwalny jest specyficzny zapach z uwalnianych substancji chemicznych. Jak rozpoznać oryginalną taśmę ? Podrabiana taśma nie jest sygnowana logo Evolis na plastikowych rolkach, dodatkowo folie kolorowe sprzedawane są w opakowaniach bez hologramu Evolis. Aby uchronić się od szkodliwych następstw używania taśm nieoryginalnych zalecamy zakup tylko w oficjalnej sieci dealerskiej Evolis.

Forcard oferuje jedynie oryginalne materiały eksploatacyjne z oficjalnej, europejskiej sieci dealerskiej. Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność pełnej zgodności z zabezpieczeniami drukarki.

 

 

Pozostałe folie przeznaczone do drukarki Evolis Tattoo2:

Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca YMCKO ( R3411 )                                  
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca CZARNA ( R2211 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca NIEBIESKA ( R2212 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca CZERWONA ( R2213 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca ZIELONA ( R2214 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca BIAŁA ( R2215 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca METALLIC GOLD ( R2216 )                 
Evolis Tattoo2 - Taśma barwiąca METALLIC SILVER ( R2217 )