Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Forcard!

Przedmiotem naszej działalność jest sprzedaż oraz serwisowanie drukarek do kart plastikowych, jak również projektowanie i wykonywanie nadruków na identyfikatory plastikowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz współpracy z renomowaną, francuską firmą Evolis, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu doskonałe warunki realizacji zamówienia.
Prezentowane w naszym sklepie drukarki Evolis to wydajność, niezawodność i precyzja. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych komponentów ich działanie jest w pełni profesjonalne, co gwarantuje doskonałe efekty i wykonanie kart świetnie sprawdzających się w bibliotekach, urzędach, czy klubach.

Z naszych usług korzystają również firmy, które planują wprowadzenie do swojego biura identyfikatorów plastikowych. Urządzenia, na których pracujemy, pozwalają na naniesienie nadruku na karty Mifare oraz karty Unique. Można również wykorzystać karty z układem SLE. Efekty są zdumiewające. Estetyczna i wyraźna grafika, która zachowa najwyższą trwałość przez cały okres użytkowania. Za każdym razem rezultaty są takie same niezależnie czy aplikacja naniesiona zostanie na karty z układem Mifare, czy innym.

Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy i realizacji zamówienia. W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu. Jeśli interesują Państwa drukarki kart plastikowych lub chcą wykonać odpowiednie nadruki na kartach Mifare, czy Unique,
z pewnością powinni Państwo zainteresować się naszą ofertą...