identyfikatory plastikowe

There are 7 products.

Systemy bezpieczeństwa obiektów oraz kontroli dostępu w głównej mierze opierają się na identyfikacji wizualnej. Oferowane przez Forcard identyfikatory plastikowe posiadają wiele możliwości dopasowania ich funkcjonalności do potrzeb oraz zastanej infrastruktury systemowej.

Wysoką jakość karty identyfikacyjnej uzyskujemy dzięki zastosowaniu jednej z najlepszych technologii druku retransferowego, termosublimacyjnego HDP o rozdzielczości 300 dpi. Technologia ta umożliwia druk z dokładnym odzwierciedleniem kolorów oraz z zachowaniem nadruku od krawędzi do krawędzi („edge to edge”) bez pozostawiania niedodrukowanych obwódek wokół identyfikatora.

Zdecydowaną zaletą technologii HDP jest możliwość nadruku na każdym rodzaju karty , także tej wyposażonej w układ zbliżeniowy np. HID, Mifare czy Unique 125 khz oraz na kartach z ukladem stykowym i paskiem magnetycznym HICO i LOCO. Wykonany nadruk w przeciwieństwie do identyfikatorów plastikowych wykonywanych na tańszych drukarkach pozbawiony jest przebarwień i skaz w miejscu występowania chip'a.

Projekt plastikowej karty identyfikacyjnej może zawierać pełnokolorową grafikę oraz dane personalizacyjne i inkrementowane. Standardem jest umieszczenie zdjęcia pracownika, imienia i nazwiska oraz stanowiska. Dodatkowo, jeśli identyfikator pełni także rolę karty dostępu, może zawierać kod kreskowy, pasek magnetyczny lub osadzony układ zbliżeniowy Mifare, EM4100 lub inny.

Karty w procesie druku mogą być także kodowane, a zakodowany numer może być prezentowany na karcie z zastosowaniem dowolnego algorytmu.

W ramach współpracy oferujemy możliwość sukcesywnej personalizacji identyfikatorów zgodnie z potrzebami administratora systemu KD wynikającymi z rotacji pracowników.

Posiadamy w ofercie szereg gotowych projektów graficznych, które wymagają edynie dodania logotypu i danych adresowych firmy, z przyjemnością przedstawimy wzory do wyboru .

Identyfikacja wizualna nie jest ograniczona zastosowaniem tylko do miejsca pracy, oferujemy także druk legitymacji prasowych i członkowskich, personalizowanych biletów transportu publicznego, karnetów do obiektów sportowych oraz wiele innych .