drukarki kart plastikowych

There are 72 products.

Proponowane w tej kategorii drukarki kart plastikowych firmy Evolis są biurkowymi urządzeniami, które mogą zostać wykorzystane zarówno w masowej personalizacji kart jak też do okazjonalnego drukowania identyfikatorów. Trwała technika druku – termosublimacja, pozwala na jednostkowy wydruk kart w rozdzielczości 300 dpi w jakości fotograficznej. Żywe kolory, oraz wierne odzwierciedlenie projektu w połączeniu z intuicyjną obsługą i niskimi kosztami materiałów eksploatacyjnych High Trust Evolis plasują drukarki Evolis na szczycie rankingów producentów tych urządzeń.
Wysoka jakość modeli Zenius i Primacy potwierdzona jest gwarancją producenta od 24 – 36 miesięcy bez limitu wydruków. Są to jednocześnie dwa najnowsze produkty francuskiego konstruktora, które zdążyły już zyskać uznanie wśród użytkowników.

Podstawowe modele drukarek do kart pozwalają na ich późniejszą rozbudowę w trakcie eksploatacji, co oznacza że modele serii Zenius Expert i Primacy Expert mogą zostać wyposażone w moduł kodowania kart zbliżeniowych oraz stykowych i magnetycznych w dowolnym momencie już po zakupie drukarki.