Evolis – Taśma barwiąca  YMCKOK ( R6F003EAA )

Evolis – Taśma barwiąca YMCKOK ( R6F003EAA )

319,60 zł netto

Taśma barwiąca do drukarki Evolis Primacy Duplex R6F003EAA YMCKO-K o wydajności 200 wydruków z rolki. Folia do nadruków w pełnej gamie kolorów CMYK na awersie i BLACK na rewersie.

Więcej szczegółówEvolis R6F003EAA- Folia kolorowa do drukarki Evolis Primacy, pozwala zadrukować kartę w pełnej palecie barw CMYK. Specjalna konstrukcja ułatwia instalację kasety z taśmą w drukarce i ułatwia jej przechowywanie. Folia posiada dodatkowy panel K przeznaczony do zadruku karty w układzie YMCKO na awersie i BLACK na rewersie karty. Folia przydatna wszedzie tam gdzie na jednej stronie karty musi być wykonany zadruk pełnokolorowy a na drugiej stronie wystarczy nadruk czarny. Folia do zastosowania tylko w drukarce Evolis Primasy Duplex - wersja dwustronna.

 

Komunikacja z drukarką.

Folia YMCKO-K R6F003EAA posiada wbudowany układ zbliżeniowy, który po instalacji kasety z taśmą w drukarce Primacy komunikuje się z nią, przesyłając informację o rodzaju zainstalowanej taśmy i ilości pozostałych do zrealizowania wydruków. Takie rozwiązanie pozwala na automatyczne ustawienie przez drukarkę najbardziej optymalnych parametrów druku i ogranicza konieczność ręcznej ingerencji w te ustawienia przez użytkownika.

 

Warstwa zabezpieczająca.

Kolorowa folia R5F005EAA składa się z pięciu paneli YMCKO-K ( Y-Yellow, M-Magenta, C-Cyjan K-Black O-Overlay - K-Black ) . Panel O-Overlay odpowiedzialny jest za zabezpieczenie wydruku przed ścieraniem i nakładany jest jako ostatnia warstwa nadruku. Ostatni panel BLACK zadrukowuje w kolorze czarnym rewers karty.

 

Wydajność.

Taśma YMCKO-K  R6F003EAA do drukarki Evolis Primacy pozwala na wykonanie  200 dwustronnych wydruków kolorowo - czarnych.

 

Zabezpieczenie regionalne.

Taśma R6F003EAA podlega ochronie regionalnej , oznacza to że folie kupowane poza oficjalną siecią dealerską , sprowadzane z Chin czy USA mogą nie być kompatybilne z drukarką Evolis Zenius kupowaną na rynku europejskim.  Forcard oferuje jedynie oryginalne materiały eksploatacyjne z oficjalnej, europejskiej sieci dealerskiej. Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność pełnej zgodności z zabezpieczeniami drukarki.

 

Pozostałe folie przeznaczone do drukarki Evolis Primacy:

Evolis Primacy - Taśma barwiąca YMCKO ( R5F001EAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca 1/2 YMCKO ( R5H004NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZARNA ( RCT011NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca NIEBIESKA ( RCT012NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZERWONA ( RCT013NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca ZIELONA ( RCT014NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca BIAŁA ( RCT015NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca METALLIC GOLD ( RCT016NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca METALLIC SILVER ( RCT017NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca ZDRAPKA ( RCT018NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZARNA FLEX ( RCT019NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca BIAŁY PASEK DO PODPISU ( RCT021NAA )              
Evolis Primacy - Taśma holograficzna WZÓR GENUINE GLOBES ( RVA022NAA )