Evolis – Taśma barwiąca  1/2 YMCKO ( R5H004NAA )

Evolis – Taśma barwiąca 1/2 YMCKO ( R5H004NAA )

329,00 zł netto

Taśma barwiąca do drukarki Evolis Primacy R5H004NAA 1/2 YMCKO o wydajności 400 wydruków 1/2  z rolki. Folia do nadruków w pełnej gamie kolorów CMYK.

Więcej szczegółówEvolis R5H004NAA- Folia kolorowa do drukarki Evolis Primacy, pozwala zadrukować kartę w pełnej palecie barw CMYK. Specjalna konstrukcja ułatwia instalację kasety z taśmą w drukarce i ułatwia jej przechowywanie. Folia zawiera panele kolorowe o powierzchni 1/2 powierzchni karty oraz pełny panel czarny i overlay. Przeznaczona jest do druku identyfikatorów gdzie kolorowe zdjęcie znajduje się na połowie karty i nie jest wymagane pełnokolorowe zadrukowanie całej powierzchni karty. Dzięki temu z jednej rolki można wykonać 400 wydruków jednostronnych.

 

Komunikacja z drukarką.

Folia 1/2 YMCKO R5H004NAA posiada wbudowany układ zbliżeniowy, który po instalacji kasety z taśmą w drukarce Primacy komunikuje się z nią, przesyłając informację o rodzaju zainstalowanej taśmy i ilości pozostałych do zrealizowania wydruków. Takie rozwiązanie pozwala na automatyczne ustawienie przez drukarkę najbardziej optymalnych parametrów druku i ogranicza konieczność ręcznej ingerencji w te ustawienia przez użytkownika.

 

Warstwa zabezpieczająca.

Kolorowa folia R5H004NAA składa się z pięciu paneli YMCKO ( 1/2 Y-Yellow, 1/2 M-Magenta, 1/2C-Cyjan K-Black O-Overlay ) . Panel O-Overlay odpowiedzialny jest za zabezpieczenie wydruku przed ścieraniem i nakładany jest jako ostatnia warstwa nadruku.

 

Wydajność.

Taśma 1/2 YMCKO R5H004NAA do drukarki Evolis Primacy pozwala na wykonanie aż 400 jednostronnych wydruków kolorowych w układzie zdjęcie kolorowe na jednej połowie karty , tekst i warstwa zabezpieczająca na całej powierzchni karty .

 

Zabezpieczenie regionalne.

Taśma R5H004NAA podlega ochronie regionalnej , oznacza to że folie kupowane poza oficjalną siecią dealerską , sprowadzane z Chin czy USA mogą nie być kompatybilne z drukarką Evolis Zenius kupowaną na rynku europejskim.  Forcard oferuje jedynie oryginalne materiały eksploatacyjne z oficjalnej, europejskiej sieci dealerskiej. Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność pełnej zgodności z zabezpieczeniami drukarki.

 

Pozostałe folie przeznaczone do drukarki Evolis Primacy:

Evolis Primacy - Taśma barwiąca YMCKO ( R5F001EAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca 1/2 YMCKO ( R5H004NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZARNA ( RCT011NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca NIEBIESKA ( RCT012NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZERWONA ( RCT013NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca ZIELONA ( RCT014NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca BIAŁA ( RCT015NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca METALLIC GOLD ( RCT016NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca METALLIC SILVER ( RCT017NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca ZDRAPKA ( RCT018NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca CZARNA FLEX ( RCT019NAA )                  
Evolis Primacy - Taśma barwiąca BIAŁY PASEK DO PODPISU ( RCT021NAA )              
Evolis Primacy - Taśma holograficzna WZÓR GENUINE GLOBES ( RVA022NAA )